Nejčastější dotazy k mytí aut s Ecoshine

Co je to GREEN WAY ?

GREEN WAY je revoluční koncepce mytí, čištění a voskování automobilů (motocyklů) bez použití vody. GREEN WAY obsahuje 17 hlavních přírodních účinných látek, včetně KARNAUBSKÉHO VOSKU a KAOLÍNU..

 

Proč používáme karnaubský vosk a kaolín?

Jako vedlejší přírodní rostlinné produkty nereagují s žádnou barvou. Karnaubský vosk vytvoří na karosérii vašeho vozu velmi pevný film a chrání ji tak proti nečistotám, jako jsou zbytky kyselého deště, silniční prach, sůl, ptačí trus atd. Karnaubský vosk také výrazně snižuje oxidaci barvy způsobené UV zářením a infračervenému záření ze slunce. Čistý karnaubský vosk je tvrdší než beton.

Kaolín ( jíl ) je důležitou složkou pro přípravu povrchu vozu před následným leštěním. To zjednodušeně znamená, že "zvedne" špínu z povrchu karosérie a ta je následně setřena.

 

Kde lze použít GREEN WAY ?

Auta, motocykly, kola, sklo, chrom, plexisklo atd. Je skvělý rovněž pro čištění skel, brýlí, bezpečnostních krytů, TV monitorů. GREEN WAY odpuzuje prach i otisky prstů.

 

Jak GREEN WAY funguje ?

Po nanesení GREEN WAY na zašpiněné plochy, má náš exkluzivní výrobek jedinečnou schopnost zapouzdřit a emulgovat nečistoty, zvednout je z povrchu (tedy bez poškrábání), poté se špína setře hadrem. Následně vyleštíme vosk, který zůstane na karosérii i po setření špíny. Není třeba žádný autošampon, kbelík, či hadice s vodou.

 

Co vlastně "dělá" GREEN WAY ?

Kromě toho, že udělá váš vůz novější, zabraňuje také jeho předčasnému stárnutí. Při aplikaci na čelní sklo vozidla zabraňuje předčasnému stárnutí interiéru vozu z důvodu škodlivého UV záření ze slunce. Dále také odstraňuje oxidace ( bílý matný film ) z vašeho vozu.

 

Může GREEN WAY ublížit vašemu vozu ?

NE! GREEN WAY totiž neobsahuje žádná abrazní nebo silikonová činidla, ani žádné jiné chemikálie!!!

 

Může Karnaubský vosk ublížit vašemu vozu ?

NE! GREEN WAY je formulován tak, aby vždy zanechal jen potřebnou vrstvu vosku, bez ohledu na to, kolikrát jej nanášíme.

 

Kdo by měl GREEN WAY používat ?

Každý, kdo se stará a má rád své auto, bude chtít používat GREEN WAY. Zejména pak lidé, kteří se zajímají o životní prostředí. Denně je plýtváno milióny litrů vody, které automobilisté používají pro čištění svých vozů. Tato špinavá mastná voda se saponátem může infiltrovat do povrchových vod a tak se může přes zdroj pitné vody dostat i do našich domácností!

Doposud se za vodu nenašla náhrada. Nabízí se ale ekologicky šetrná alternativa - náš přípravek GREEN WAY!!! Bez použití vody váš vůz vyčistí, zároveň ho chrání a udržuje stále jako nový.